West Biking Украина • Аксессуары для велосипеда

Сумка велосипедна West Biking 0707211 Black на багажник об'єм 12L

1311 грн

West Biking 0707211 — найкращий аксесуар в дорогу

Поїздки велосипедом іноді можуть бути досить тривалими. Щоб мати під рукою все необхідне варто використовувати універсальну велосипедну сумку West Biking 0707211.

Сумка пошита у вигляді двох секцій, з’єднаних тканинною перегородкою між собою. За рахунок такого дизайну вага речей, що перевозяться, акуратно розділяється по обидва боки багажника. У той же час таке розміщення не впливає на рівновагу та керованість велосипеда. Виготовлено сумку із міцної тканини, яка захищає від опадів та можливих ударів. До того ж завдяки особливому складу матеріалу аксесуар легко чистити від більшості видів забруднювачів. Продумана система кріплень якісно фіксує сумку на багажнику велосипеда, за винятком розбовтування та зміщення аксесуара при їзді. Загальний обсяг сумки становить 12 л, чого достатньо для комфортного перевезення всього необхідного. Кожен відсік закривається окремими поясами, які фіксуються на клямку. Для перевезення предметів першої необхідності, на кшталт лікарських засобів чи ремонтних комплектів, із боку основних відсіків розташовані додаткові відділення на блискавці.

Головними перевагами сумки від West Biking є:

  • зручність та легкість кріплення на різні велосипеди;
  • місткість, що дозволяє брати із собою все необхідне у дорозі;
  • максимальна надійність системи кріплення.

Використання дорожньої вело-сумки West Biking позбавить вас проблем з кріпленням та перевезенням вантажів. Завдяки комплектному водовідштовхувальному чохлу, сумку можна використовувати навіть у дощ, разом з цим дощовик виконаний у сигнальному зеленому кольорі, що робить вас більш помітним на дорозі.

Тип

На багажник

Відділення

2

ОбсягОбєм

12 л

Колір

Чорний

Кількість в упаковці шт

1

Комплектація

водоотталкивающий чехол

Країна-виробник товару

Китай

Гарантія

14 днів

Отзывы

Отзывов пока нет.

Добавить отзыв