West Biking Украина • Аксессуары для велосипеда

Рюкзак HI-TEC Mayo-Black/Lime Punch Чорний (5902786015061)

759 грн
Категория:

Hi-Tec — це компанія, яка поєднує високу якість з інноваційними технологіями. Саме в ній уперше застосували військову нанотехнологію Ion-Mask, яка робить матеріал вологонепроникним. Зараз Hi-Tec є світовим лідером у виробництві взуття для туризму та активного відпочинку.

Компанія Hi-Tec була заснована 1974 року. Її творець, голландець Frank Van Wezel, був неординарною особистістю. Служив у ВПС Німеччини. Потім працював фінансистом у Лондоні та Парижі. Потім жив у Південній Африці, звідки перебрався в англійський Ессекс, де й заснував компанію Hi-Tec. 1976 року Френк вирішив відкрити представництво своєї компанії в США. На той момент американський взуттєвий ринок був уже насичений спортивним взуттям, тому Hi-Tec зосередився на виробництві легковагого взуття для туризму та активного відпочинку. 1982 року компанія вийшла на світовий рівень.

Зараз компанія Hi-Tec виробляє взуття із застосуванням найсучасніших технологій. Аматори туризму й активного відпочинку за містом із великим задоволенням купують взуття Hi-Tec, що надійно забезпечує їм максимальний комфорт і зручність.

Матеріал

100% поліестер

Розміри

48 x 27 x 16 см

Тип

Рюкзаки

Колір

Black

Країна-виробник товару

Китай

Отзывы

Отзывов пока нет.

Добавить отзыв