West Biking Украина • Аксессуары для велосипеда

Протиугінний замок West Biking 0705029 велосипедний для дискового гальма (SKU_5007-14751)

348 грн

Протиугінний замок West Biking 0705029 велосипедний для дискового гальма

Безпека понад усе

Коли справа доходить до велосипедів, троса може виявитися замало. Щоб спокійно залишати транспортний засіб без нагляду, варто інтегрувати додатковий захист — замок на дискове гальмо.

Блокування диска є широко використовуваною системою проти викрадення, оскільки дійсно проста у використанні: швидко надягається і знімається, компактна і не дуже важка. Однак такі обмежувачі мають певні фактори безпеки, які важливо знати, особливо, щоб мати можливість використовувати їх якнайкраще.

Дискові запобіжники відносно легкі, компактні, швидко встановлюються та знімаються. Найкращі вироби також характеризуються високою механічною міцністю та мають надійні затвори. Наприклад, протиугінний замок West Biking має цілісний корпус із загартованої сталі. Тому ця система особливо стійка до ударів молотками та впливу різальними інструментами. Пристрій має заглушку, що забезпечує невразливість від ударів по ключу під час злому.

Як правильно застосовувати замок для дискового гальма

Диски задніх коліс знімати складніше. Тому слід використовувати блокування на задньому колесі. Щоб потенційний злодій не зміг уникнути захисту, послабивши гальмівний диск, навіть краще використовувати пристрої для кожного диска. У цьому випадку для їх нейтралізації необхідно було б позбавити велосипед здібності до гальмування, що в результаті робить його практично неможливим для їзди.

Пропонуємо придбати надійний протиугінний велосипедний замок West Biking для дискового гальма, щоб не турбуватися про збереження транспортного засобу. Ви зможете купити цей товар за прийнятною ціною з гарантією від інтернет-магазину.

Тип

Замки

Живлення

Не требуется

Розміри

32 х 42 мм мм

Колір

Сріблястий

Країна-виробник товару

Китай

Гарантія

1 місяць

Отзывы

Отзывов пока нет.

Добавить отзыв