West Biking Украина • Аксессуары для велосипеда

Кишеньковий мультитул West Biking 0719007 Blue 11 в 1 набір інструментів для велосипеда багатофункціональний

563 грн

Найкращий помічник велосипедиста

Шукаєте найкращий багатофункціональний інструмент для їзди на велосипеді, щоб робити ремонт у дорозі? Концепція єдиного предмета, що дозволяє виправити практично все, що може піти негаразд, — ідеальний варіант. Сучасні велосипеди мають безліч складних додаткових конструкцій та систем, що потребують індивідуального підходу. Кишеньковий мультитул West Biking допоможе впоратися з усіма завданнями.

До основних переваг мультитула варто зарахувати:

· Готовність — немає необхідності думати, що потрібно взяти з собою в дорогу. Такий пристрій вже повністю готовий до використання.

· Адаптивність і багатофункціональність — елементи мають величезну здатність пропонувати ряд простих і ефективних рішень повсякденних проблем. Більшість із них мають безліч функцій, а деякі навіть можуть бути адаптовані для використання включених до них рішень незвичайними способами.

· Зручність та компактність – інструментарій займає зовсім небагато місця, що має велику цінність у дорозі. Все, що вам потрібно зробити, щоб виконати роботу, це засунути руку в кишеню, взяти інструмент та вирішити завдання.

· Ефективність — не завжди може знадобитися вичавки ланцюга або всі шестигранники відразу. Але ви будете раді, що вони також входять до комплекту.

Такий гаджет — це найефективніший помічник у надзвичайно мобільному форматі.

Навіщо використовувати мультитул

Це шляховий пристрій для різноманітних форс-мажорних обставин, коли немає можливості скористатися звичними ключами та викрутками. Як швейцарський армійський ніж ці мультисистеми утворюють єдине ціле, і інструменти розкладаються для використання. Взявши з собою такий пристрій, вам більше ніколи не захочеться збирати повнорозмірні екземпляри ключів.

Надзвичайні ситуації не можна передбачити. Це частина того, що робить їх надзвичайними. Максимум, що ви можете зробити це придбати кишеньковий мультитул для велосипеда West Biking Blue 11в1.

Застосування

Для велосипеда

Кількість інструментів

1

Країна-виробник товару

Китай

Гарантія

14 днів

Кількість в упаковці шт.

1

Отзывы

Отзывов пока нет.

Добавить отзыв